energia portal energetyczny energetyka odnawialna energetyka konwencjonalna audyty energetyczne audyt energetyczny on-line efektywność energetyczna analizy on-line kalkulatory energetyczne katalog firm energetycznych energia portal energetyczny energetyka odnawialna energetyka konwencjonalna audyty energetyczne audyt energetyczny on-line efektywność energetyczna analizy on-line kalkulatory energetyczne katalog firm energetycznych
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

e-nergy energia
portal energetyczny
energetyka odnawialna
energetyka konwencjonalna
audyty energetyczne
audyt energetyczny on-line
efektywność energetyczna
analizy on-line
kalkulatory energetyczne
katalog firm energetycznych
katalog produktów energetycznych
energia
kup/sprzedaj
pompy ciepła
energia słoneczna
energia wiatrowa
energia wodna
biomasa 
ogniwa fotowoltaiczne
Kolektory słoneczne
węgiel
koks

e-nergy badaj

więcej >>

 

Konsultacje eksperckie

Oferujemy wsparcie inwestora w zakresie:

- opracowania dokumentacji projektowej, w tym m.in.: studium wykonalności, PFU

- wykonanie audytów energetycznych obiektów publicznych i prywatnych

- rzetelne i obiektywne analizy i ekspertyzy w zakresie wyboru optymalnych technologii energetycznych, zmiany lub modernizacji technologii w kierunku najbardziej optymalnych w danych warunkach.

W naszych opracowaniach bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby klienta.

 

Wsparcie finansowe - dotacje, kredyty, pożyczki

Skuteczne wsparcie w zakresie pozyskania dofinansowania m.in. z programów Unii Europejskiej!

Dzięki współpracy z ekspertami w dziedzinie prawa i consultingu oferujemy kompleksową pomoc w zakresie obsługi projektów dofinansowanych m.in. z programów Unii Europejskiej. Począwszy od fazy planowania - opracowanie dokumentacji projektowej, studiów wykonalności, biznesplanów, skończywszy na wdrażaniu projektu (sporządzanie dokumentacji przetargowej, dokumentacji sprawozdawczej i innej).

Pomagamy również w montażu finansowym, wspieramy w pozyskaniu kredytu lub pożyczki na sfinansowanie wkładu własnego przy projektach współfinansowanych z dotacji. 

Jeśli przedsięwzięcie nie kwalifikuje się do wsparcia w formie dotacji pomagamy w pozyskaniu najbardziej korzystnego kredytu lub pożyczki z banku lub innej instytucji pożyczkowej.

Wsparcie prawne

Oferujemy pomoc prawną ekspertów m.in. w zakresie prawa energetycznego - specjalistyczne usługi prawne związane z energetyką  (m.in. analizy i doradztwo w sprawach prawa energetycznego w Polsce i za granicą) 

Każde przedsięwzięcie, projekt traktujemy indywidualnie – staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!