energia portal energetyczny energetyka odnawialna energetyka konwencjonalna audyty energetyczne audyt energetyczny on-line efektywność energetyczna analizy on-line kalkulatory energetyczne katalog firm energetycznych energia portal energetyczny energetyka odnawialna energetyka konwencjonalna audyty energetyczne audyt energetyczny on-line efektywność energetyczna analizy on-line kalkulatory energetyczne katalog firm energetycznych
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

e-nergy energia
portal energetyczny
energetyka odnawialna
energetyka konwencjonalna
audyty energetyczne
audyt energetyczny on-line
efektywność energetyczna
analizy on-line
kalkulatory energetyczne
katalog firm energetycznych
katalog produktów energetycznych
energia
kup/sprzedaj
pompy ciepła
energia słoneczna
energia wiatrowa
energia wodna
biomasa 
ogniwa fotowoltaiczne
Kolektory słoneczne
węgiel
koks

e-nergy badaj

Regulamin serwisu ogłoszeniowego, bazy firm, produktów i usług

Właścicielem Portalu Internetowego enry.pl, enry.eu, e-nergy.eu jest firma e-nergy Jan Lesiak, ul. Elsnera 58, 43-190 Mikołów, NIP: 6482431976, REGON: 243103447, e-mail: kontakt(at)enry.pl, zwana dalej administratorem. Regulamin strony www przedstawia sposób funkcjonowania serwisu w zakresie serwisu ogłoszeniowego, bazy firm, produktów i usług. W celu publikacji ogłoszenia lub dodania wpisu do katalogu firm lub produktów/usług macie Państwo obowiązek zapoznania się z tymi zasadami:

1. Katalog firm, produktów, usług i serwis ogłoszeń służą promocji firm, produktów  i usług związanych z technologiami energetycznymi.

2. Wpisy do serwisu ogłoszeń są dostępne zarówno dla firm oraz osób prywatnych. Wpisy do katalogu firm dostępne są tylko dla zarejestrowanych podmiotów gospodarczych.

3. Dodając informacje o swojej firmie do katalogu, produkt lub usługę w dziale ogłoszeń należy wpisywać prawidłowe dane. Informacje nie prawidłowe, błędne lub źle wypełnione wpisy mogą zostać usunięte lub odrzucone przez administratora danych.

4. Administrator ma prawo odrzucić wpisy bez podania przyczyny, dotyczy to głównie nieprawidłowych wpisów, spamu, nieistniejących firm lub oferowania usług/towarów zabronionych przez prawo.

5. Administrator ma prawo usuwać wpisy firm, które się powtarzają lub są dodawane regularnie z takimi samymi danymi. Administrator dopuszcza kilka wpisów jednej firmy, jeśli oferuje ona różne usługi lub produkty, które mogą być sklasyfikowane w różnych kategoriach lub firma posiada biura/przedstawicielstwa pod różnymi adresami, w kraju lub za granicą.

6. Administrator ma prawo edytować dane firm, produktów i usług lub ogłoszenia w celu poprawy błędów. Może też usunąć logo/zdjęcie/film, jeśli jest to znak zastrzeżony i autor wpisu nie ma uprawnień by się nim posługiwać lub w przypadku gdy plik z logo/zdjęciem/filmem jest nieczytelny, lub pojawił się błąd przy exporcie pliku lub logo/zdjęcie jest obraźliwe. Wszystkie zdjęcia, loga, filmy nie mogą naruszać praw autorskich i praw osób do wykorzystania wizerunku. Autor wpisu musi mieć uprawnienia do korzystania z określonego logo, zdjęcia lub filmu

7. Autor wpisu exportujący logo / zdjęcie/film potwierdza, że posiada do nich prawa autorskie. W przypadku, gdy na zdjęciu/filmie są widoczne osoby trzecie potwierdza, że posiada ich pisemną zgodę na umieszczanie wizerunku. W przypadku, gdy na zdjęciu/filmie są widoczne nieruchomości lub przedmioty prywatne potwierdza, że posiada zgodę właścicieli do posługiwania się zdjęciami przedstawiającymi te nieruchomości lub przedmioty.

8. Portal enry.pl  nie ponosi odpowiedzialności za wpisy firm i ogłoszenia, na których prezentowane są zdjęcia /filmy/ elementy graficzne naruszające prawa autorskie lub naruszające prawo wykorzystania czyjegoś wizerunku.

9. Wpis do katalogu firm i produktów i usług jest nieograniczony czasowo. Ogłoszenia są ograniczone w czasie i będą wyświetlane przez 7/14/21/30/60/ lub 128 dni. Przed upływem terminu użytkownik jest informowany na podany adres e-mail o możliwości odnowienia – przedłużenia terminu ogłoszenia. Jeśli ogłoszenie nie zostanie przedłużone wówczas jest automatycznie usuwane z serwisu.

10. Wpisujący nie ponosi opłaty za jednorazowy wpis – umieszczenie wizytówki firmy w katalogu firm. Opłaty zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem ponosi wpisujący dodając oprócz wizytówki firmy swój produkt lub usługę do katalogu, oraz z chwilą zamieszczenia ogłoszenia sprzedaży w serwisie ogłoszeń zgodnie z obowiązującym cennikiem.

11. W celu opłaty za usługi użytkownik może skorzystać z różnych metod płatności: systemy płatności PAYU, PAYPAL, Kartą kredytową, przelewem lub transferem bankowym.

12. Zakazane jest oferowanie przedmiotów i usług zabronionych w prawie oraz oferowanie rzeczy pochodzących z przestępstwa.

13. Zabronione jest podawanie ogłoszeń o jakiejkolwiek treści erotycznej i pornograficznej.

14. Zabronione jest oferowanie podróbek/kopii markowych przedmiotów chronionych przez polskie i międzynarodowe prawa autorskie. Tym samym zabroniona jest sprzedaż nielegalnych kopii filmów, gier, muzyki, książek, itp.

15. Zabronione jest stosowanie w ogłoszeniach słów obraźliwych, naruszających dobre obyczaje lub dobre imię osób trzecich. Takie wpisy będą usuwane.

16. Użytkownicy serwisu nie mogą wykorzystywać danych zawartych w serwisie enry w celach komercyjnych, informacje służą nawiązaniu kontaktu z danym oferentem. Tym samym kopiowanie i rozpowszechnianie danych kontaktowych osób i firm prezentowanych w tym serwisie w celach komercyjnych jest zabronione.

17. Osoby dodające ogłoszenia i dane firm do katalogu wyrażają zgodę na przechowywanie podanych danych teleadresowych, jednocześnie ujawniają te dane innym Internautom. Administrator przechowuje wszystkie informacje i ma do nich wgląd zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133 poz. 883). Informacje mogą być usunięte na życzenie osób, które dodały określone wpisy.

18. Zgodnie z przepisami z Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) osoby/firmy wpisane w serwisie enry zgadzają się na otrzymywanie informacji od administratora tego serwisu.

19. W przypadku problemów przy rejestracji ogłoszenia lub edycji, autor wpisu proszony jest o kontakt z administratorem serwisu. Adres e-mail podawany przy rejestracji w serwisie enry będzie potwierdzał prawo do edycji/usuwania danego ogłoszenia lub wizytówki firmy.

20. Administrator dołoży wszelkich starań, aby usprawnić działanie serwisu, weryfikować dane i kontrolować poprawność wszystkich informacji. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treść i wiarygodność prezentowanych informacji w zasobach serwisu enry, ani za szkody powstałe w związku z treścią ogłoszeń oraz ich późniejszych skutków.

21. Administrator nie jest w stanie weryfikować wszystkich informacji umieszczanych w serwisie. Sugeruje aby zachować ostrożność przy umieszczaniu wpisów.

Życzymy użytkownikom przyjemnego korzystania z serwisu enry!